Flat A 5 Min Da Praia De Geriba
Flat A 5 Min Da Praia De Geriba Búzios villa is gelegen op minder dan 1 km afstand van Lagune van Geribá en biedt toegang tot tal van toeristische attracties.
Het vakantiehuis ligt in de wijk Geriba in Búzios, op een eersteklas locatie in de buurt van de rechterkant van het Geribá strand. Het Geribá-strand is op 14 minuten wandelen vanaf de villa. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan het Standbeeld van Brigitte Bardot, gelegen op een afstand van 4 km.
Flat A 5 Min Da Praia De Geriba villa heeft een complete keuken met een koelkast, een oven en keukengerei. Captain B. burguers met Braziliaanse gerechten bevindt zich niet ver van deze villa. De dichtstbijzijnde luchthaven is Umberto Modiano, op 5 km afstand van de woning.
- Locale bezienswaardigheiden
- Brigite Bardot Border4,7 km
- Bus Central Station3,7 km
- Buzios Marina4,8 km
- Gerobá Lagoon1,1 km
- Stones Road4 km
- Lagoinha Beach4,4 km
- Armação Beach5 km
- Luchthavens
- Luchthaven Umberto Modiano7 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Ligstoelen
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Kleedruimte
- Eettafel
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is Umberto Modiano van Flat A 5 Min Da Praia De Geriba villa?
Er is een 5 km afstand tussen Umberto Modiano en Flat A 5 Min Da Praia De Geriba villa. - ❓
Waar ligt Flat A 5 Min Da Praia De Geriba villa?
Flat A 5 Min Da Praia De Geriba villa ligt naast de rechterkant van het Geribá strand, in de wijk Geriba in Búzios. - ❓
Hoeveel kost het om Flat A 5 Min Da Praia De Geriba villa te boeken?
De gemiddelde prijs in Flat A 5 Min Da Praia De Geriba villa is $136. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Welke voorzieningen kunnen we in de kamers van het vakantiehuis verwachten?
Het vakantiehuis biedt een kastje, evenals airconditioning om voor het comfort te zorgen. - ❓
Welke restaurants in de buurt zijn tijdens het verblijf in de villa te bezoeken?
Gasten van de villa kunnen eten in Pizzaria Jonny Quest restaurant, dat Italiaanse gerechten serveert. - ❓
Welke diensten zijn inbegrepen bij Flat A 5 Min Da Praia De Geriba villa?
Flat A 5 Min Da Praia De Geriba villa biedt diensten zoals 24-uurs receptie. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Flat A 5 Min Da Praia De Geriba villa?
Flat A 5 Min Da Praia De Geriba villa beschikt over een keuken met een koelkast, een kookplaat en keukengerei. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar Flat A 5 Min Da Praia De Geriba villa mee te nemen?
U kunt met uw huisdier in Flat A 5 Min Da Praia De Geriba villa logeren. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in dit vakantiehuis?
Gasten die in dit vakantiehuis verblijven, kunnen gemakkelijk Lagune van Geribá en het Geribá-strand bereiken, die respectievelijk op minder dan 1 km afstand van de accommodatie en op 1,1 km afstand liggen. - ❓
Zijn er spafaciliteiten bij Flat A 5 Min Da Praia De Geriba villa waar gasten gebruik van kunnen maken?
Gasten van Flat A 5 Min Da Praia De Geriba villa kunnen ontspannen met de spafaciliteiten ter plaatse, zoals een sauna.